Fotograf Elbląg

Paulina Szramke fotografia logo

Regulamin Klient Prywatny/Biznesowy

REGULAMIN WSPÓŁPRACY – KLIENT PRYWATNY/BIZNESOWWY

 

Dane firmy:

Jak Cię widzą? Paulina Szramke NIP 5821564580

Studio fotograficzne: ul. Królewiecka 195 a Elbląg

Firma prowadzi działalność w pełnym zakresie usług fotograficznych, oprawy zdjęć, wykonywanie projektów graficznych. Sprzedaż zdjęć i produktów odbywa się poprzez spotkanie w studio lub elektroniczną poprzez serwis zalamo.com lub nowypanel.zalamo.com

 

Aby złożyć zamówienie drogą elektroniczną klient musi posiadać dostęp do Internetu, otrzymać drogą mailową hasło w celu zalogowania się do galerii zdjęć i złożenia zamówienia przez koszyk. 

 

Wraz z podjęciem decyzji o współpracy z firmą Jak Cię widzą? Paulina Szramke  wyrażacie Państwo zgodę na poniższe warunki. 

 

 1. Sesja zdjęciowa wykonana jest przez przedstawiciela firmy: Paulinę Szramke.
 2. Portfolio oraz oferowane usługi dostępne są na stronie www.sztamkefotografia.pl
 3. Uczestnictwo w sesji jest w pełni dobrowolne.
 4. Warunkiem współpracy jest zapisanie się na wybraną sesję w wybranym przez siebie terminie i akceptację regulaminu.
 5. Cena wybranej sesji widoczna jest ofercie.
 6. Sesje reportażowe/okolicznościowe wykonane są w miejscu wskazanym przez klienta.
 7. Sesje nieokolicznościowe odbywają się w studio lub okolicznym plenerze, chyba, że wcześniejsze ustalenia brzmiały inaczej.
 8. Jeśli warunki pogodowe nie pozwalają na wykonanie sesji plenerowej – sesja odbywa się w studio, chyba, że wcześniejsze ustalenia brzmiały inaczej.
 9. Fotograf nie zapewnia garderoby na sesję. Należy pamiętać o dodatkach.
 10. Fotograf zaleca profesjonalny makeup i fryzurę. Mogę polecić specjalistów.
 11. Można przygotować kadry inspiracje przed sesją, ale nie będą one stylem, czy obróbką bliźniaczo podobne, nadają jedynie kierunek pracy.
 12. Materiał z sesji udostępniam pod jednym stałym hasłem przypisanym dla klienta. Przesyłanie galerii osobom trzecim umożliwia im zobaczenie wcześniejszych sesji, jeśli były.
 13. Termin realizacji/udostępnienia materiału jest ruchomy, zależy od sezonu i ilości zleceń. 14. Wraz z uruchomieniem galerii otrzymujecie Państwo maila z dostępem.
 14. Opłata za wykupioną sesję jest bezzwrotna. Dotyczy również voucherów prezentowych.
 15. Złożone przez Państwa zamówienie automatycznie kieruję do realizacji.
 16. Złożenie zamówienia jest jednocześnie deklaracją opłacenia zamówienia.
 17. W razie potrzeby istnieje jednokrotna możliwość przełożenia terminu bez konsekwencji finansowych. Kolejne zmiany terminów są możliwe za dopłatą 100zł/zmianę terminu.
 18. Złożone zamówienia można odebrać w studio lub zaznaczyć opcję wysyłki pod wskazany w zamówieniu adres.
 19. Na sesje reportażowe obowiązuje podpisanie umowy.
 20. Materiał z sesji archiwizowany jest 2 miesiące od przekazania zdjęć cyfrowych do pobrania linkiem przez portal wetransfer.com
 21. Zdjęcia w wersji cyfrowej przekazuję w dwóch rozmiarach, druk (oryginalna rozdzielczość, 300 dpi) oraz net (1920 px na dłuższym boku).
 22. Wraz z zapisaniem się na sesję klient oświadcza, że zapoznał się z moim stylem i estetyką pracy i ją akceptuje.
 23. Klient udostępniając zdjęcia podpisuje autora oraz nie zmienia obróbki (nie nakłada własnych filtrów). Zażalenia / skargi / reklamacje dotyczące wykonanej usługi należy zgłosić pisemnie na adres szramke.paulina@gmail.com. W mailu zwrotnym Klient zostanie poinformowany o procedurze rozpatrzenia reklamacji do 14 dni roboczych, Reklamacje dotyczące uszkodzeń produktów w transporcie mogą być uwzględnione tylko w przypadku stwierdzenia uszkodzeń przesyłki w obecności kuriera. Niezgodność kolorów wydruku z kolorami zdjęcia na monitorze Klienta nie może być podstawą zgłoszenia reklamacji.
 24. W razie pytań zapraszam do kontaktu mailowego szramke.paulina@gmail.com