Fotograf Elbląg

Paulina Szramke fotografia logo

Bogusław Tołwiński

Zastanawiałam się jak najlepiej przedstawić mojego pierwszego gościa w projekcie „Elblążanie & Elblążanki” – trener, ojciec, pedagog, inicjator licznych imprez sportowych oraz twórca idei „Open Balance” – przed Państwem Bogusław Tołwiński. Elblążanin z krwi i kości.
Oprowadził mnie po swoich ulubionych zakamarkach w Bażantarni. Pokazał, że miejsce to ma swoje ukryte zaułki, których z głównej ścieżki nie widać, a warto! Moim oczom ukazały się malownicze wąwozy, oblane światłem korony drzew — bajka! Zewsząd dobiegał śpiew ptaków, tak radosny i dźwięczny, że od razu człowiek się uśmiecha! Mój Gość jest stałym bywalcem tego elbląskiego parku.

Jest założycielem grup sportowo-rozwojowych: MKS 'TRUSO” Elblag, Wonder Woman, Health Triathlon Team, Multi-Warior, OCR Elbląg oraz Good Man 5.0. Jego priorytetem jest zachowanie zdrowego balansu w życiu każdego człowieka. Odnalezienie w sobie aktywności, które nas cieszą i nam służą, zrównoważenie tego, co dobre dla ciała oraz głowy z codziennością. Udowadnia, że kontakt z naturą, przebywanie na świeżym powietrzu, ale i spotkanie z drugim człowiekiem pozwala wyrwać się z rutyny, w którą czasami wpadamy.

Zaraża pasją życia, życia na własnych zasadach i według własnych reguł. Jest człowiekiem, który pozytywnie wpływa na innych ludzi! Wychował nie tylko wielkich sportowców, m.in. trenował Roberta Karasia, Marcina Florka oraz Aleksandrę Pogorzelską, ale prężnie działa również w Internecie, dotykając codziennych problemów setek ludzi, podsyłając im rozwiązania, motywując do działania w licznych wpisach i filmach na Facebooku. Na jego profilu znajdziecie również niezwykle wartościowe rozmowy z inspirującymi osobami! Jestem niesamowicie wdzięczna, że człowiek ten stanął również na mojej drodze.

 

www.openbalance.pl
https://www.facebook.com/profile.php?id=100027863890539